POGRZEBY

Zakład Pogrzebowy Misterium w porozumieniu z Państwem ustala wszystkie szczegóły ceremonii żałobnej – nie ma znaczenia, czy wolą Zmarłego oraz Jego Rodziny była ceremonia tradycyjna, czy też z kremacją. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy tak samo profesjonalnie przygotowani do przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych w każdej formie. To samo dotyczy charakteru uroczystości. Czy jest on wyznaniowy czy też świecki – tak samo staramy się, aby każdy element ceremonii był piękny i pełen dostojeństwa. Na bazie zebranych doświadczeń potrafimy pomóc, jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania związane z pochówkiem.

Choć trend ten ulega powoli zmianie, jednak nadal wiele osób wybiera pogrzeb tradycyjny jako rodzaj pochówku. W czasie takiej ceremonii – od jej początku aż do końca – obecna jest trumna z ciałem Zmarłego, która jest przy końcu uroczystości składana do grobu lub grobowca.

Wybór pogrzebu tradycyjnego pociąga za sobą konieczność nie tylko wyboru trumny, ale także ubrania dla Zmarłego, a w przypadku pogrzebów wyznaniowych często też książeczki do nabożeństwa i różańca oraz innych utensyliów pogrzebowych.

W Zakładzie Pogrzebowym MISTERIUM posiadamy wszystko, co potrzebne, aby zorganizować w sposób profesjonalny i perfekcyjny ceremonię żałobną. Nasi pracownicy służą Państwu radą i pomocą w dokonaniu właściwego wyboru zarówno usług pogrzebowych, jak i akcesoriów.

Troszczymy się też o każdy etap realizacji pogrzebu tradycyjnego – od eksportacji ciała Zmarłego z miejsca zgonu, przez profesjonalne przygotowanie go do pochówku – aż do transportu między poszczególnymi stacjami ostatniej drogi i złożenie na cmentarzu.

Telefony całodobowe

606 784 057 lub 791 991 956

67 29 29 166

Rozumiemy wyjątkowość sytuacji utraty bliskiej osoby dlatego jesteśmy aby Ci w niej pomóc. Możesz nam zaufać a my zaopiekujemy się przygotowaniami całej ceremonii. W trosce o Twój komfort oferujemy profesjonalne usługi pogrzebowe i dajemy pewność, że zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół a ta ostatnia droga będzie godna i dostojna.

Oferujemy:

Formalności pogrzebowe:

Pomoc przy załatwianiu niezbędnej dokumentacji (Urząd Stanu Cywilnego, ZUS)

Obsługa pogrzebu:

Organizacja ceremonii pogrzebowych wszystkich wyznań oraz świeckich

Przygotowania ciała do pogrzebu